Колбасные изделия оптом, офиц. дистрибьютор в Одессе ДП М'ясо Буковини, Одесса, продажа Колбасные изделия оптом, офиц. дистрибьютор в Одессе ДП М'ясо Буковини, Одесса, продам Мясо, мясопродукты Одесса на ВсеСделки - доска объявлений Одесса - 1017674

Категории

Реклама
Объявление

Колбасные изделия оптом, офиц. дистрибьютор в Одессе ДП "М'ясо Буковини" - Мясо, мясопродукты

Назад к списку  Распечатать  
Продам, предлагаю - частное лицо: Мясо, мясопродукты, Украина, Одесса и область
Код: 1017674 Создано: 17-10-2019 15:14

Асортимент продукції ДП «М’ясо Буковини» налічує більше 100 найменувань різноманітних виробів.Серед них ковбаси - варені, напівкопчені, варено-копчені, сосиски, сардельки, а також делікатеси та копченості з м’яса свинини, яловичини та курятини.Технологи підприємства постійно працюють над удосконаленням та розширенням асортименту. Особлива увага приділяється якісним критеріям продукції.
Більшість ковбасних виробів виготовляється в натуральній оболонці, та відповідно до радянських ГОСТів (нині діючих ДСТУ), що передбачає використання рецептур з високим вмістом чистого мяса і відсутністю барвників.
Дочірнє підприємство засноване 13 липня 1999 року. Ми динамічно розвиваємося і робимо ставку на якість кінцевого продукту. Обсяги переробки м’ясної сировини мають тенденцію до подальшого зростання. Підприємство працює на високоякісній екологічній сировині, що надходить з районів Чернівецької області. Якість м’ясопродуктів визначається їх ветеринарно-санітарним благополуччям і відповідністю вимогам державних стандартів або технічних умов. Випуск ковбасних виробів високої якості залежить від дотримання санітарних норм і технологічних режимів на всіх етапах виробничого процесу. Виконання цих умов на підприємстві забезпечується високою санітарною культурою, суворою виробничою дисципліною, наявністю ветеринарно-санітарного, технологічного і лабораторного контролю.
Будемо раді принести Вам користь.Картинки
Контактные данные

Имя: Олег
 
Контактный телефон: 0632366540
 

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *