Средства защиты растений, Одесса, продажа Средства защиты растений, Одесса, продам С/х химия, удобрения Одесса на ВсеСделки - доска объявлений Одесса - 310296

Категории

Реклама
Объявление

Средства защиты растений - С/х химия, удобрения

Назад к списку  Распечатать  
Продам, предлагаю - частное лицо: С/х химия, удобрения, Украина, Одесса и область
Код: 310296 Создано: 12-06-2013 10:43

Коммерческое предложение от компании "Роско груп"

ЯКІСТЬ. СВОЄЧАСНІСТЬ. КОНСУЛЬТАЦІЯ. ПАРТНЕРСТВО.
Компанію РОСКО не один рік багато з Вас знають як надійного партнера в агробізнесі.
З 2009 року компанія відкрила нове направлення для більш повного обслуговування сільськогосподарських підприємств, а саме:
- постачання засобів захисту рослин, добрив, насіння та сільськогосподарської техніки.
Дипломовані спеціалісти компанії розроблять для Вас системи захисту для Ваших культур, порекомендують посівний матеріал, який би підходив для конкретної зони вирощування, щоб отримати найкращі врожаї.
Менеджери компанії зобов’язані повністю вести консультативний супровід господарств , з якими співпрацюють.
Компанія пропонує Вам засоби захисту рослин відомих компаній – виробників: „ Сингента”, „ Баєр”, „Басф”, „Дюпон”, ”Самміт-Агро Юкрейн” та інших.
Розуміючи кризовий стан у галузі сільгоспвиробництва, та з метою здешевлення собівартості вирощеної Вами продукції, також пропонуємо засоби захисту від таких генеричних компаній: „ Укравіт”, „АльфаХімГруп”, „ Нертус” та інших, за якість яких несемо повну відповідальність.
Добрива для кореневого та позакореневого підживлення відомих виробників допоможуть виростити запланований Вами врожай як за якістю, так і за урожайністю.
Стосовно насіннєвого матеріалу пропонуємо високопродуктивні гібриди соняшника, кукурудзи, ріпаку від таких відомих компаній, як „ Сингента”, „ Піонер”, „ Євраліс”.
Для фермерів пропонуємо дрібну фасовку засобів захисту рослин, насіння овочів та квітів провідних виробників. Розроблена накопичу вальна система знижок.

УСПІХІВ ТА ДОБРИХ ВАМ ВРОЖАЇВ!Контактные данные

Имя: Петр
 
Контактный телефон: 0961407341
 

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *